Миколаїв Live

   

16 січня 2020

15 січня 2020

14 січня 2020
18:25 - Sergei Vorontsov ЧЕРНіВЦІ, 1981 рік, РІЗДВО, ШЛЮБ, І ПИЛЬНІСТЬ Ю.К. Писаренко(с)(записав я) "Різдвяна ніч 1981 року. Я поступив на роботу в школу. ...

ЧЕРНіВЦІ, 1981 рік, РІЗДВО, ШЛЮБ, І ПИЛЬНІСТЬ

Ю.К. Писаренко(с)(записав я)

"Різдвяна ніч 1981 року. Я поступив на роботу в школу. Мене викликав директор і сказав: “Ви у нас чи не єдиний чоловік, тому маєте чергувати в ніч перед Різдвом біля Миколаївської церкви*. Я був новенький - відмовитись незручно. Тим більше, не дуже і переживав, тому що напроти храму жила моя сестра. Думаю, прийду, почергую півгодини - і до неї в гості а зранку появлюся знову Треба додати, незадовго до ...того я одружився. Розповів дружині, що маю чергувати біля храму. Вона, в свою чергу, поскаржилася колегам по роботі "Ось дивіться, чоловіка на всю ж забирають*. її колежанки* одразу "розкрили* їй очі *Ти що?! Вночі служба в церкві лише на Великдень! Щось він там крутить*. Увечері спокійно збираюся на чергування, несподівано дружина каже "Я піду з тобою*. Починаю хвилюватися, кажу. *Що з тобою, а як же дитина?” - "Сусідка посидить* Вразив її декабристський підхід до життя Збираємося разом. Йдемо до церкви. Глупа ніч! На воротах висить величезний замок. Моя дружина підходить до воріт церкви, брякає замком і каже страшним голосом: * і Ну?! І для чого ти тут мав чергувати?!* Різдвяна ніч перетворилася для мене на ніч кошмару. Що я пережив, розповідати не буду. Чи то через необізнаність борців за атеїстичний світогляд, чи то через їхню перестраховку і мало не була зруйнована міцна радянська сім'я, як любити казати в той час На моє прохання директор видав довідку, що я виконував спецзавдання райвно і справді І мав чергувати Різдвяної ночі"

( Sergei Vorontsov )

13 січня 2020

12 січня 2020

11 січня 2020

10 січня 2020
Найактуальніші новини Миколаїв та Миколаївської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Миколаїв , репортажі з місця подій Миколаєва , економіка Миколаївської області, політика Миколаєва , культурне життя, спорт в Миколаєві.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS