У справі передачі Миколаївського собору у власність держави відбулося ще одне засідання

05 червня 2023 17:11:49    

Суд у справі Свято-Миколаївського собору. Відбулося ще одне судове засідання у справі передачі кременецького Миколаївського собору у власність держави.

Суд визнав необгрунтованим заяву відповідача про відвід судді. Нагадаємо, про самовідвід судді у справі повернення майна Кременецькому заповіднику просили представники УПЦ.

Заяву позивача про виправлення описки в найменуванні відповідача задовольнили. Відтак, правильне найменування відповідача у даній справі – “Релігійна громада «Парафія Святителя Миколая” Свято-Миколаївського собору м. Кременець, Кременецького району Тернопільської єпархії Української Православної Церкви”. Заяву відповідача про припинення повноважень одного з представників відповідача суд задовільнив.

Нагадаємо, захисник парафії УПЦ наполягав на самовідводі судді. Мовляв, якщо той має прихильність до ПЦУ чи інших конфесій об’єктивним У справі релігійного питання він бути не може.

Наступне судове засідання у справі відбудеться 12 червня.

Запис У справі передачі Миколаївського собору у власність держави відбулося ще одне засідання спершу з'явиться на Телеканал ІНТБ.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS