Миколаїв Live

   

25 лютого 2017

24 лютого 2017
22:13 - Алекс Жук ТОП-15 найкращих пам’яток культури України 1 місце. Іллінська церква Свято-Ілліньского чоловічого монастиря. Розписи головного неф...

ТОП-15 найкращих пам’яток культури України
1 місце. Іллінська церква Свято-Ілліньского чоловічого монастиря. Розписи головного нефу зсередини, Одеса.


2 місце. Купол і розписи стелі Семінарської церкви. Пам’ятка є частиною комплексу резиденції митрополитів Буковини та Далмації, який занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, Чернівці.

...


3 місце. Святогірський монастир. Донецька область, Святогірськ.


4 місце. Комплекс споруд Хотинської фортеці XIII–XVIII ст. Чернівецька область, Хотин.


5 місце. Аккерманська фортеця XV ст. вночі, Одеська область, Білгород-Дністровський.


6 місце. Мовчанський монастир XVI–XIX ст. Путивль, Сумська область.


7 місце. Арка та спуск з урвища в Куяльнику. Кінець ХІХ ст.


8 місце. Свято-Успенська Почаївська Лавра. Тернопільська область, Почаїв.


9 місце. Миколаївський монастир (1772–1806). Закарпатська область, Мукачеве.


10 місце. "Будинок із химерами" (1901–1903), Київ.

11 місце. Острів Хортиця. Запоріжжя.

12 місце. Одеський національний академічний театр опери та балету. м.Одеса

13 місце. Херсонес Таврійський. АР Крим. (тимчасово окупована територія)

14 місце. Заповідник Кам'яні Могили. с. Новокрасновка, п. Назарівка

15 місце. Кисельова балка. Станично-Луганський р-н, Луганська обл

— разом з Ігором Насаликом та .
( Алекс Жук )
15:24 - Тарас Батенко Щойно у парламенті оголосили мої депутатські запити. Перший стосується питання, яке останнім часом все частіше піднімають у ЗМІ h...

Щойно у парламенті оголосили мої депутатські запити.
Перший стосується питання, яке останнім часом все частіше піднімають у ЗМІ http://bit.ly/2l7bWyA, - побудова сміттєпереробного комплексу на території Дрогобицького або Миколаївського району. У зв'язку з цим повторно направив прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману депутатський запит в якому виклав свою позицію та думку громади щодо неприпустимості облаштування сміттєзвалища і заводу по переробці сміття біля Нового Ро...здолу на території Миколаївського району Львівської області без дозволу місцевої громади.

Ще у листопаді 2016 року керівництвом Львівської обласної державної адміністрації озвучено наміри щодо виділення земельних ділянок для будівництва сміттєпереробного заводу на території Миколаївського району біля міста Новий Розділ площею 15 га. При тому, що попередньо жодних консультацій, громадських слухань, нарад з громадою, керівництвом міста та депутатами не проводилося.

Позиція місцевих мешканців на громадських обговореннях, яку я цілком підтримую, щодо цього питання одностайна: не можна без дозволу громади будувати сміттєпереробний завод із полігоном поблизу екологічно вразливого, перенасиченого небезпечними відходами територією регіону Розділля, тим самим провокуючи на соціальні протести в місті і довколишніх селах Миколаївського району. Жоден свідомий житель району, який бачить щасливе і здорове майбутнє своє і своїх дітей не погодиться, щоб сміттєзвалище та завод були побудовані біля їх домівок. Екологічна ситуація у Новому Роздолі надзвичайно загрозлива, адже згідно офіційних даних понад 90% всіх небезпечних речовин області захороненні на території поряд з містом обласного значення.

Цілком логічно, що таке стратегічне рішення має приймати тільки місцева громада, тим більше, що уже цього року має відбутися її об’єднання у Новороздільську міську територіальну громаду.

​Відповідно до вищезазначеного вимагаю від прем'єр-міністра взяти цю справу під особистий контроль і зважаючи на суспільний резонанс та потенційну екологічну загрозу у зв’язку з можливим будівництвом сміттєпереробного заводу, заборонити будь-які роботи по спорудженню сміттєзвалища та заводу на території Роздільського ДГХП «Сірка» без дозволу місцевої громади.

( Тарас Батенко )

23 лютого 2017
14:15 - Ігор Бриченко 22 лютого взяв участь у зустрічі парламентської групи з україно-азербайджанських відносин. Азербайджанську Республіку представляв...

22 лютого взяв участь у зустрічі парламентської групи з україно-азербайджанських відносин. Азербайджанську Республіку представляв
тимчасовий повірений у справах Азербайджану в Україні
пан Назім Алієв.
Разом з колегами порушили важливі питання стосовно зміцнення дружби народів. Як представник від Миколаївщини я порушив теми агропромислового комплексу, містобудування та інвестиційної привабливості нашого краю. Голова Миколаївської облдержадміністраціі Олексій Савченко декі...лька тижнів тому вже мав зустріч з паном Назімом Алієвим та обговорив питання розвитку Миколаївщини, можливості для азербайджанського бізнесу.
Важливо, що в питанні територіальноі цілісності представники Азербайджану, як і ми всі, маємо порозуміння і солідарність у тому, що кордони держав - непорушні, а будь-які прояви сепаратизму є злочинними.
Нагадаю, що на початку лютого керівники наших держав домовились не приймати товари з ОРДЛО та Нагірного Карабаху.

( Ігор Бриченко )

22 лютого 2017

21 лютого 2017

20 лютого 2017

19 лютого 2017

18 лютого 2017
Найактуальніші новини Миколаїв та Миколаївської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Миколаїв , репортажі з місця подій Миколаєва , економіка Миколаївської області, політика Миколаєва , культурне життя, спорт в Миколаєві.